wtorek, 14 grudnia 2010

Pędzle For Your Beauty (Rossmann)

Tym razem nie kosmetyki, a rzeczy równie ważne co one - pędzle.
Jak na razie posiadam tylko dwa z serii For Your Beauty Premium: do różu i do cieni.

 

Po pierwsze: pędzle są mięciutkie, takie jak lubię :)
Po drugie: jakościowo wypadają dobrze, włosie nie wypada, mycie także przeżyły w nienaruszonym stanie.


Sądzę, że za taką cenę warto sobie je sprawić (16,99 i 13,99). Ja na pewno dokupię jeszcze większy pędzel do pudru, ale to może za jakiś czas, bo przez moją manię kosmetyczną oraz zakupy świąteczne, fundusze jakie mi pozostały wystarczą jedynie na prezent dla mojego chłopaka (gdybym jeszcze miała dokładnie sprecyzowane co kupić).

6 komentarzy:

 1. A masz porównanie ze starą serią For Your Beauty?

  OdpowiedzUsuń
 2. wyglądają na mięciuśkie :) kręcę się koło tych pędzli, kiedyś miałam ten większy do pudru i się dobrze sprawował ale jego czasy już niestety minęły...i właśnie dumam nad zakupem świeżego :) i widzę, że nie tylko ja bankrutuję na kosmetykach :) powinnyśmy jakąś grupę wsparcia stworzyć :D

  OdpowiedzUsuń
 3. vexgirl , xDOMINIKAx3 : Niestety nie, nie miałam pędzli z tamtej serii :(

  pannajoanna: Dokładnie ;p jakieś specjalne dofinansowanie by się przydało ;p
  już nie mówiąc o tym, że muszę 'przemycać' kosmetyki do domu - inaczej od razu słyszę tekst typu: 'znowu coś kupiłaś, przecież masz już tego tyle...' No cóż, ja nigdy nie mam dosyć :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty też przemycasz kosmetyki do domu?! Rodzice zawsze się mnie pytają, c kupiłam, więc tak 1/4 zakupów wkładasm do reklamówki i mówię, że tylko to kupiłam ;p Reszta oczywiście w torebce wędruje do mojego pokoju :) A i tak ta moja 1/4 zakupów, to wg moich rodziców za dużo ... A kasa nieubłagalnie się kończy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Skąd ja znam te teksty typu : "Co kupiłaś?" albo "Znowu coś kupiłaś, przecież masz tego tyle..." I dlatego przemycam doprawdy ile mogę i widzę nie ja jedna :)

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty